multilingual-learning-management-system-1

معرفی بهترین LMS ها

بهترین LMS ها چه هستند و چه وظیفه ای دارند؟

یادگیری هسته اصلی برنامه های آموزشی یا تربیتی برای افراد است. مدیریت نیز پایه و اساس برنامه های مبتنی بر یادگیری است که امر آموزش را برای افراد تسهیل می بخشد. بهترین LMS ها بستر الکترونیکی و آنلاین لازم را برای برنامه های آموزشی فراهم می کنند. در این بین سامانه های مدیریت یادگیری زیادی وجود دارند که هر یک می توانند جوابگوی بخشی از نیازهای افراد در امر یادگیری باشند اما این تنها بهترین LMS ها هستند که تمام جنبه های آموزشی را در خود دارند تا امر یادگیری برای افراد هدفمند و پویا باشد.

بهترین LMS ها برای کمک به فرد در توسعه، مدیریت، شرکت در دوره های آموزشی و برنامه های آنلاین به جهت یادگیری طراحی شده اند. بهترین LMS ها بستری را برای دانشجویان و مربیان فراهم می کنند تا بتوانند مهارت های مورد نیاز  خود را در هر کجا و هر زمان که بخواهند به راحتی یاد بگیرند و از آن استفاده کنند.

سامانه مدیریت یادگیری پلتفرمی است که از آن برای مدیریت، پیگیری، گزارش و ارائه برنامه های مبتنی بر یادگیری استفاده می شود.

LMS تقریباً همه بازارهای آموزشی حیاتی مانند مدارس، موسسات آموزشی، شرکت های تجاری، کمپانی های بزرگ، صنایع پزشکی و … را در بر می گیرد. بهترین LMS ها آن دسته از سامانه های مدیریت یادگیری هستند که می توانند به خوبی جوابگوی نیازهای بازارهای ذکر شده باشند. در بهترین LMS ها سیستم یادگیری آنلاین با آموزش های ویدئویی، داستان ها و ویژگی هایی مانند گیمیفیکیشن یا آموزش-بازی و غیره همراه شده و یادگیری سرگرم کننده تر می شود.

LMS دیدگاه افراد نسبت به آموزش و یادگیری را در سراسر جهان تغییر داده است. اما بهترین LMS ها بستر گسترده ای را در اختیار کاربران قرار داده اند تا در هر زمینه ای که بخواهند سرآمد باشند، انتخاب کنند و یاد بگیرند چرا که اکنون دنیا به سمتی رفته که اطلاعات می تواند در سراسر جهان و برای همه به اشتراک گذاشته شود.

چهار سامانه ی مدیریت یادگیری جهانی

بهترین LMS ها
Mindflash

Mindflash

یکی از بهترین LMS ها Mindflash است که با آن می توانید هر جایی که دوست داشتید  وارد محیط کلاس شوید و برنامه یادگیری خود را دنبال کنید. پلتفرم آموزش الکترونیکی ابری Mindflash یک سیستم آموزشی ساده و بصری برای کارکنان شاغل در خانه را فراهم می کند.

ویژگی های اصلی:

  • Mindflash برای آموزش کارمندان، دوره های کار آموزی و کلاسهای مجازی و آموزش منطبق بر اینترنت مفید است.
  • این برنامه امکان تبدیل محتوا را نیز فراهم می کند یعنی این که به شما امکان می دهد تا محتوای دوره های جدید را ایجاد، یا دوره موجود را به روز کنید.
  • این پلتفرم در حوزه ی صنعت بهترین LMS ها است و توسط شرکت های بسیاری استفاده می شود.
  • Mindflash آزمون، گزارش و ابزار مدیریت اطلاعاتی بی نظیری را فراهم می کند.
SkyPrep
Skyprep

SkyPrep

SkyPrep یکی از بهترین LMS ها برای سازمان های کوچک و بزرگ است که به دنبال پلتفرمی آسان برای آموزش کارمندان، مشتریان و شرکای خود هستند.

SkyPrep یک سیستم مدیریت یادگیری است که برنده جایزه در حوزه ی خود نیز شده است. این LMS توسط کارشناسان صنعت به دلیل سهولت در استفاده و پشتیبانی فوق العاده مشتری یکی از بهترین LMS ها است. پلتفرم ابری این سامانه  شما را قادر می سازد تا آموزش خود را با سهولت ارائه، مدیریت و پیگیری نمایید.

پلتفرم تصویری SkyPrep کمک می کند تا برنامه های یادگیری آنلاین را به سرعت ایجاد کنید. فقط با چند کلیک می توانید دوره ها و به علاوه گزارش هایی برای پیگیری عملکرد زبان آموزان ایجاد کنید. با استفاده از سیستم یادگیری مبتنی بر بازی می توانید آموزش را لذت بخش و جذاب کنید و همچنین بازخورد یادگیری را افزایش دهید.

ProProfs
ProProfs

ProProfs

این LMS ساده ترین سامانه ی ابری و یکی از بهترین LMS ها در جهان است که می توانید از آن برای ایجاد و ارائه ی برنامه های آموزشی شرکتی مانند انطباق، منابع انسانی و… استفاده کنید. راحتی کار با این پلتفرم کمک می کند تا در عرض چند دقیقه بتوانید برنامه آموزش آنلاین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

این سامانه پشتیبانی قبل و بعد از آموزش را فراهم می کند و تمامی افراد با هر سطح تجربه ی کار با سامانه های مدیریت یادگیری می توانند از این پلتفرم استفاده کنند. مجموعه ویژگی های نرم افزاری این سامانه برای آموزش در محل کار شامل یک ابزار ساخت مسابقه، نظرسنجی، ابزار همکاری و گزارش دهی پیشرفته می شود.

ProProfs یک مجموعه پریمیوم با بیش از صد دوره و قالب آماده برای استفاده ی فراگیران دارد. در این سامانه ی منحصر به فرد یک کلاس مجازی متمرکز و ایمن دارید که به شما امکان می دهد تا گروه های فراگیر، سرپرست گروه، تکالیف دوره و گزارشات و آزمون ها را در یک جا و همزمان مدیریت کنید.

iSpring Learn
iSpring Learn

iSpring Learn

iSpring Learn یک LMS بسیار سریع و آسان است که دارای تمام ویژگی های ضروری یک سامانه ی مدیریت یادگیری و با قیمت مقرون به صرفه است. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد تا اهداف مختلفی مانند کار آموزی، آموزش های مربوط به یک محصول خاص، آموزش فروش، آموزش انطباق، صدور گواهینامه و غیره را در این سامانه دنبال کنند. یکی از ویژگی های خوب این برنامه پشتیبانی از ابزار ارتباطی زوم است که امکان برقراری ارتباط را به راحتی فراهم می کند. یکی از مهمترین خصیصه هایی که این پلتفرم را به یکی از بهترین LMS ها مبدل ساخته این است که می تواند گزارش مفصلی را از پیشرفت کاربران ارائه دهد.

از ویژگی های خوب این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مسیر یادگیری منظمی را برای هر فرد ایجاد می کند. در شخصی سازی ساختار بسیار انعطاف پذیری است و به نیازهای فراگیر توجه می کند.
  • با استفاده از SCORM، انواع قالب های پشتیبانی شده و فضای ذخیره سازی نامحدودی را فراهم می کند.
  • این سامانه می تواند ایمیل دعوت نامه ارسال کند، دارای ویژگی هایی مانند ثبت نام خودکار است و داده های کاربران را به راحتی می توان در آن وارد کرد.
  • گزارش مفصلی درباره پیشرفت کاربران ارائه می دهد.
  • در این سامانه می توانید کاربران و فراگیران را به فراخور تجربه، سن، تحصیلات و دیگر پارامتر ها دسته بندی کنید و ساختاری مشخص و مدون از کسانی داشته باشید که از این پلتفرم برای یادگیری استفاده می کنند.
  • دارای تقویم رویدادی است که به ادمین اجازه می دهد تا فعالیت های مربوط به یک ایونت (رویداد) من جمله آموزش زنده، کارگاه و وبینار را در یک مکان به راحتی سازماندهی کند.

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.