Top-1

به مهم‌ترین نکات در خرید سامانه lms توجه داشته باشید

اهمیت استفاده از سامانه ال ام اس:

ال ام اس یک سامانه قدرتمند است که به آن سامانه آموزش مجازی گفته می‌شود و برای فعالیت‌های آموزشی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله می‌خواهیم شما را با ال ام اس و مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس آشنا کنیم. بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید.

با توجه به اینکه این روزها آموزش مجازی و اینترنتی بسیار رایج شده است، استفاده از سامانه ال ام اس بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود.

این سامانه قدرتمند برای فعالیت‌های آموزشی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و همه‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. ال ام اس بستر مناسبی برای آموزش‌های مجازی می‌باشد و با استفاده از آن می‌توانید در فضایی امن و راحت به آموزش و یادگیری بپردازید.

برای خرید و مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید.

سامانه LMS

ممکن است برخی از شرکت‌ها یا سازمان‌ها کلاس مجازی اجاره کنند و در زمان مشخصی از آن استفاده کنند. اگر به صورت مداوم به این سامانه نیاز دارید، بهتر است هر چه سریع‌تر برای خرید آن اقدام کنید و کلاس‌های آموزشی و جلسات خود را با بهره مندی از آن اجرا کنید.

میخوای با اصطلاحات LMS آشنا بشی؟!

آشنایی با مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس:

بهتر است قبل از خرید این سامانه قدرتمند، با مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس آشنا شوید. برخی از این نکات به صورت زیر می‌باشند:

1.توجه به تعادل در مصرف اینترنت:

همانطور که می‌دانید نرم افزار ال ام اس برای مدیریت کردن سیستم‌های آموزش مجازی، برگزاری کلاس‌های مجازی و … طراحی شده است و در اختیار همگان قرار گرفته است. تعادل و برقراری سیستم در شرایط گوناگون یکی از ویژگی‌های مهم ال ام اس می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس توجه به این مورد می‌باشد که هنگامی که کلاس‌های آنلاین برگزار می‌شوند، اگر تعداد افرادی که در کلاس حضور دارند افزایش یابد، همه‌ی سیستم‌ها باید مانند قطعات نرم افزاری و سخت افزاری، از وجود بی نظمی در کلاس جلوگیری کنند.

به این صورت که در هر زمان و هر مکانی بتوان مانند یک سازمان اداری یا آموزشی، با وجود کمترین امکانات و بدون توقف، بهترین بازدهی را از منابع داشته باشید.

ویژگی های یک LMS خوب

2. توجه به توانایی سیستم در یکپارچه کردن اطلاعات:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به توانایی سامانه در یکپارچه کردن اطلاعات می‌باشد.
اگر برای اداره‌ها و سازمان‌ها از این نرم افزار استفاده می‌شود، باید هنگامی که سیستم به اینترنت متصل می‌شود، امکان دسترسی به همه‌ی اطلاعات و محتوا وجود داشته باشد و همه‌ی افراد بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.


یک‌دست بودن محتوا و امکان دسترسی سریع به آن‌ها، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سامانه‌ی محبوب می‌باشد. با وجود این سیستم کاربردی دیگر بهانه‌ای برای بخش‌های مختلف سازمان وجود ندارد و در صورت نیاز به راحتی می‌توانند به اطلاعات دسترسی داشته باشند.

یک LMS خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

3. کار کردن در خارج از سازمان:

‌یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، استفاده از این سیستم در خارج از محل کار می‌باشد. به این صورت که علاوه بر اینکه در داخل سازمان و اداره می‌توانید از آن استفاده کنید، در خارج از اداره هم امکان استفاده از این سیستم را دارید.

با وجود این شرایط، اداره یا سازمان مورد نظر شما به راحتی می‌تواند پیشرفت کند و پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کند. گاهی اوقات ممکن است برخی از افراد امکان حضور در اداره را نداشته باشند، در این صورت با بهره مندی از سامانه ال ام اس می‌توانند کارهای خود را انجام دهند و هیچ مانعی برای انجام دادن کارها وجود ندارد.

مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس

4.توانمندی‌های نرم افزار:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به توانمندی‌ها و قابلیت‌های این سامانه می‌باشد. البته توجه داشته باشید که وجود امنیت بالا در این سامانه هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

کارشناسان و متخصصان باید هنگام طراحی و تولید این سیستم‌ها، آزمایش‌های مختلفی بر روی آن‌ها انجام دهند و از وجود کیفیت و امنیت بالای این سیستم‌ها مطمئن شوند. در این صورت دیگر نگرانی بابت سیستم مورد نظر نخواهید داشت و می‌‌توانید با خیالی راحت خرید کنید.

با وجود تست‌هایی مانند تست‌ توانایی ارتباط همزمان با کاربرهای مختلف و توانایی تحمل حجم بالای اطلاعات، می‌توانید از دقیق بودن این سیستم مطمئن شوید و نگران بروز هیچ گونه مشکلی نباشید.

5.خرید برای موسسه‌های آموزشی:

یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس برای سازمان‌ها و موسسه‌های آموزشی، بارگذاری صفحات با سرعت بالا می‌باشد. به این صورت هنگام برگزاری کلاس‌های آنلاین، با مشکل مواجه نخواهید شد و محتوای مورد نظر خود را به راحتی بارگذاری خواهید کرد.

توجه داشته باشید که تست‌های مهمی که در مورد سرعت و کیفیت وجود دارند، بر روی نرم افزارهایی که از قبل آماده‌ شده‌اند، انجام شده است. توجه داشته باشید که این نرم افزارهای آماده در بازار وجود دارند و با خیالی راحتی می‌توانید برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

خرید نرم افزار برای موسسه‌های آموزشی

6.داشتن استاندارد:

داشتن استاندارد یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس می‌باشد که باید به آن توجه کنید. توجه داشته باشید که مراکز مختلف و معتبری در کل دنیا وجود دارند که بعد از بررسی سیستم‌ها، گواهی‌ استاندارد آن‌ها را صادر می‌کنند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، امنیت سیستم می‌باشد. همانطور که می‌دانید این سیستم‌ها تحت وب هستند و در صورت وجود اینترنت می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

به همین دلیل این سیستم‌ها به حفاظت و پشتیبانی زیادی نیاز دارند و با استفاده از ابزارهای مناسب و دقیق می‌توانید از امنیت آن‌ها مطلع شوید.

7.توجه به نیاز مشتری:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به نیاز مشتری‌ها می‌باشد. همانطور که می‌دانید سیستم ال ام اس قابلیت‌های فراوانی دارد که می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید. یعنی این نرم افزار محبوب باید مطابق با خواسته‌ها و نیازهای مشتریان باشد.
این نرم افزار قدرتمند به گونه‌ای طراحی شده است که پاسخگوی نیازهای مختلف مشتریان است.
قابلیت‌های این سیستم بسیار بیشتر از چیزی می‌باشد که تصور می‌‌کنید، پس بهتر است با توجه به نیازهای خود از این قابلیت‌ها استفاده کنید.

8.توجه به قیمت نرم افزار:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به قیمت آن می‌باشد. توجه داشته باشید که قیمت این نرم افزار به شرکت تولید کننده آن، میزان پشتیبانی و مرغوب بودن آن بستگی دارد.
بهتر است این سامانه را از یک شرکت معتبر خریداری نمایید، شرکتی که پشتیبانی فنی قوی داشته باشد و یکی از بهترین و مرغوب‌ترین سیستم‌ها را در اختیار شما قرار دهد.

سامانه LMS

9. خرید ال ام اس از شرکتی با پشتیبانی قوی:

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به شرکت مهندسی می‌باشد که ال ام اس را طراحی کرده است. توجه داشته باشید که شرکت‌های مهندسی مختلفی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و مشغول برنامه نویسی برای این نرم افزار هستند.
یکی از مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس، توجه به خدمات فنی این شرکت‌ها و پشتیبانی آن‌ها از محصول می‌باشد. به این صورت که در صورت بروز هرگونه مشکلی، بتوانید از خدمات شرکت مورد نظر استفاده کنید.


با خرید از شرکت‌های مهندسی معتبر، دیگر نگرانی بابت پشتیبانی سیستم نخواهید داشت و با خیالی راحت می‌توانید از آن استفاده کنید و در صورت بروز مشکل به کارشناسان مربوطه اطلاع دهید که در جهت رفع آن اقدام کنند.


بعد از اینکه با مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس آشنا شدید، می‌توانید با آگاهی کامل برای خرید آن اقدام کنید و یک خرید استاندارد و مناسب داشته باشید.
توجه به این نکته حائز اهمیت است که نرم افزار ال ام اس، یک نرم افزار جامع است و با بهره مندی از آن می‌توانید دوره‌های آموزشی مختلفی را برگزار کنید.
با استفاده از این سیستم می‌توانید در هر زمان و هر مکانی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و کارهای خود را به راحتی انجام دهید.

مزایای استفاده از ال ام اس:

استفاده از سامانه قدرتمند ال ام اس مزایای فراوانی دارد که برخی از آن‌ها به صورت زیر می‌باشند:
با استفاده از سیستم می‌توانید کارهای خود را به سرعت انجام دهید. به عنوان مثال می‌توانید آموزش‌های مورد نیاز را در زمان کمی در اختیار فراگیران قرار دهید.
این سامانه کاملا انعطاف پذیر است و هر زمان که بخواهید، می‌توانید از محتوای مورد نظر آن استفاده کنید.
محتوایی که در این سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند، کاملا به‌روز هستند و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را به‌روز رسانی کرد.


با بهره مندی از این سیستم می‌توانید به صورت مشارکتی به یادگیری بپردازید. به این صورت که می‌توانید در محیطی امن و راحت با اساتید و سایر فراگیران ارتباط برقرار کنید و مشکلات خود را رفع کنید.

سیستم مدیریت آموزش
  • با استفاده از این سیستم محبوب و آموزش‌های مجازی، در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و هزینه اضافی برای رفت و آمد و جزوه‌ها پرداخت نکنید.
  • با بهره مندی از این سیستم دسترسی بیشتری به محتوای آموزشی خواهید داشت و هر زمان که بخواهید، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

از محتوا های آموزشی ما هم دیدن کنید

اگر به مهم‌ترین نکات در خرید ال ام اس توجه داشته باشید، می‌توانید یک ال ام اس کاربردی و مطمئن داشته باشید.

ممنون که تا انتهای این مقاله نیز همراه ما بودید. امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد.

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.