بیگ بلو باتن

گزارشگیری بیگ بلو باتن

پنل بیگ بلو باتن چه کاربردی دارد؟

با پنل بیگ بلو باتن، از حضور در کلاس یا کنفرانس آنلاین، لذت خواهید برد!

آموزش از راه دور یا آموزش الکترونیکی، شیوۀ آموزشی جدیدی است که امروزه، در بسیاری از کشورهای دنیا رواج پیدا کرده است. با توجه به افزایش تعداد مخاطبین دوره‌های آموزشی در هر حوزه‌ای، امکانات و قابلیت‌های جدید و کاربردی به کلاس‌های آنلاین افزوده می‌شود. جالب است بدانید که در حال حاضر، بیشتر شرکت‌ها خصوصی، سازمان‌های دولتی و مراکز علمی جهت برگزاری کنفرانس و جلسات خود، از نرم افزارهای سیستم مدیریت یادگیری از راه دور استفاده می‌کنند. از زمان رواج یافتن چنین جلسات و آموزش‌های غیرحضوری، شرکت‌های مختلف و متعددی اقدام به طراحی و تولید نرم افزارهای رایگان و کاربردی نموده‌اند. به واسطۀ نصب و راه‌اندازی چنین نرم افزارهایی، مدیریت برگزاری جلسات آموزشی یا کنفرانس‌های کاری آسان و حرفه‌ای شده است.

بیگ بلو باتن
پنل بیگ بلو باتن چه کاربردی دارد؟

پنل بیگ بلو باتن به عنوان نرم افزار منبع باز (Open Source) محسوب می‌شود. با کمک این نرم افزار، اشتراک‌گذاری فایل‌ها، تصاویر، ویدیو، صوت و همچنین وایت برد به آسانی انجام شده و ضمناً تعامل گروهی و خصوصی نیز با دیگران خواهید داشت. ضمن آنکه با این پنل به مدرسان و اساتید اجازه داده می‌شود تا مدیریت بهتری بر امکانات موجود در پنل داشته باشند.

پنل بیگ بلو باتن، تمام امکانات یک کلاس حضوری و کنفرانس یا سمینار تخصصی را برای کاربران فراهم خواهد کرد. با نصب نرم افزار بیگ بلو باتن به صورت رایگان، بخش زیادی از قابلیت‌های این نرم افزار در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در کنار نرم افزارهای سیستم مدیریت یادگیری، که از جملۀ آنها نرم افزار (LMS) پرکاربردترین محسوب می‌شود، می‌توانید از امکانات این نرم افزار نیز بهره‌مند شده و کلاس، سمینار یا وبینار حرفه‌ای برگزار کنید.

پنل بیگ بلو باتن چه قابلیت‌های مهمی دارد؟

در حال حاضر آموزش از راه دور، برای بسیاری از افراد به ویژه دانشجویان، به دلیل استفاده از انواع نرم افزارهای حرفه‌ای و ماژول‌های تکمیلی، بسیار جذاب و لذت‌بخش شده است. به جرات می‌توان گفت که امکانات و قابلیت‌های آموزش الکترونیکی، در مواقعی، بیشتر از کلاس‌های حضوری بوده و چنین ویژگی باعث یادگیری بیشتر و عمیق‌تر فراگیران شده است. پنل بیگ بلو باتن، با در اختیار گذاشتن امکانات ویژه به اساتید و کاربران، مدیریت و کنترل کلاس‌های غیرحضوری یا جلسات کاری آنلاین را آسان نموده است.

برگزاری جلسات آموزشی و وبینار با کمک پنل بیگ بلو باتن

در پنل بیگ بلو باتن، ناظرین نسبت به بینندگان یا حاضرین در جلسات، دسترسی گسترده‌تری به امکانات پنل خواهند داشت. با توجه به نوع دسترسی کاربران پس از راه‌ندازی نرم افزار بیگ بلو باتن، کاربران می‌توانند خود را به عنوان ناظر یا بیننده در جلسات معرفی کنند.

برخی از مهمترین قابلیت‌های نرم افزار بیگ بلو باتن شامل:

  • امکان به اشتراک‌گذاری و ارائۀ فایل‌های آموزشی
  • دسترسی آسان به کلاس‌های غیر حضوری توسط موبایل یا رایانه
  • برگزاری کنفرانس یا جلسات گسترده بدون توجه به محدودیت‌های جغرافیایی
  • تعامل دو طرفه میان دانشجویان و اساتید یا برگزار کنندگان و حاضرین
  • فعال بودن گزینۀ چت خصوصی و چت عمومی در پنل بیگ بلو باتن
  • با وجود سیستم LMS، به صورت روزانه از همۀ کلاس‌های بیگ بلو که در آن روز تشکیل شده‌اند، می‌توان آرشیو و گزارش مناسب تهیه کرد. که مراحل انجام این کار به شکل زیر است:

پس از ورود به قسمت آرشیو و گزارش‌گیری، لیست کاملی از حضور و غیاب به صورت تفکیک روزانه، برای همۀ دروس تهیه شده است که به صورت فایل اکسل در دسترس بوده و ضمناً قابل دانلود خواهد بود. لیست موجود شامل نام درس، تاریخ برگزاری کلاس، نام دانش‌آموز، شماره تماس و وضعیت حضور می‌باشد.

 جلسات آموزش الکترونیکی یا کلاس‌های آنلاین، باید به شیوۀ مدرن و با استفاده از مجهزترین امکانات برگزار شوند. یکی از شرکت‌های پیشرو و موفق در عرصۀ برگزاری سیستم‌های مدیریت آموزش و یادگیری و همچنین طراحی ماژول‌های تکمیلی و مدارس الکترونیک، شرکت ثمین می‌باشد. گروه تخصصی و آموزشی ثمین، بهترین و پر بازده‌ترین کلاس‌های آنلاین و سامانه‌های آموزشی را در اختیار شما خواهد گذاشت.

قابلیت های نرم افزار بیگ بلو باتن

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.