adobe (1)

شرایط خرید کلاس آنلاین

مقدمه

در شرایطی که دنیا به سمتی رفته است که با برگزاری کلاس‌های آموزشی به شیوه‌های مدرن، حداکثر بهره‌وری را رقم بزند و راندمان آموزشی را افزایش دهد، خرید کلاس آنلاین، یک فرصت مغتنم برای اساتید دانشگاه، معلمان و مدرسان رشته‌های گوناگون محسوب می‌شود.

کلاس آنلاین
خرید کلاس آنلاین

کلاس آنلاین چیست؟

کلاس آنلاین یا مجازی، کلاسی است که در بستر اینترنت برگزار می‌شود و شما قادر خواهید بود تا در هر کجای این کره خاکی که سکونت دارید در کلاس حاضر شوید و از تدریس اساتید بهره‌مند گردید.

شاید نخستین باری باشد که با عبارت خرید کلاس آنلاین، مواجه می‌شوید و یا اساسا سوال برایتان پیش آمده باشد که مگر کلاس را هم می‌شود خرید؟! در پاسخ باید بگوییم بله!

اگر میخواهید بدونید که اصلا کلاس آنلاین چیست کلیک کنید.

بگذارید با ارائه یک مقدمه، این مبحث را پی بگیریم. در دوران پاندمی کرونا تمامی مراکز آموزشی اعم از دانشگاه، مدارس، آموزشگاه‌های هنری، فنی و ورزشی به تعطیلی کشانده شد. از روزی که این ویروس منحوس پایش را به دنیا گذاشته است تا امروز، بیش از دو سال می‌گذرد و هنوز هم وضعیت، سفید نیست!

خب! در این شرایط چه می‌شد کرد؟ تکلیف علم‌آموزان و هنرجوها چه می‌شد؟ معلمان حق‌التدریس چگونه باید روزگار می‌گذراندند و دبیران رسمی چگونه باید مهارت خود برای تدریس را هم‌چنان به‌روز نگاه می‌داشتند؟

خرید کلاس آنلاین، پاسخ همه این پرسش‌هاست. در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا،  شرکت‌های معتبر ارائه دهنده خدمات کامپیوتر و شبکه،  اقدام به ایجاد بستر برای برگزاری کلاس‌های مجازی در فضای اینترنت نمودند. جالب اینکه استقبال از این کلاس‌ها به حدی بود که خرید کلاس مجازی به یک رقابت بین موسسات آموزشی و هنری تبدیل شد و شمار زیادی از محصلان و هنرجوها برای استفاده از خدمات آموزشی به این کلاس‌های مجازی پیوستند.

اگر برایتان این سوال پیش آمده است که آیا امکان خرید کلاس آنلاین، در کشور ما نیز فراهم شده است یا نه، ادامه مطلب را از دست ندهید.

آیا امکان خرید کلاس آنلاین در ایران وجود دارد؟

اگر از طریق تدریس، امرار معاش می‌کنید و اتفاقی با این مطلب در صفحات وب مواجه شده‌اید، اگر مشتاق شده‌اید که بدانید آیا امکان خرید کلاس مجازی، در ایران نیز وجود دارد یا خیر تا بتوانید دانش‌آموزان و هنرجوهای خود را به کلاس خصوصی‌تان دعوت کنید، باید به شما یک خبر خوش بدهیم! بله! کلاس مجازی «ثمین»، تمامی امکانات کلاس‌های حضوری را برای شما و شاگردانتان فراهم خواهد کرد تا خانه‌نشینی‌های کرونایی، وضعیت روزگار اقتصادی‌تان را نیز قرمز نکند و محصلان و هنرجوها از دانش و هنر شما، بی‌بهره نمانند.

خرید کلاس آنلاین
خرید کلاس آنلاین

کلاس آنلاین ثمین چه امکاناتی دارد؟

خرید کلاس آنلاین، یک انتخاب هوشمندانه از سوی کسانی است که همیشه در برابر اتفاقات غیرمنتظره و مشکلات ناگهانی یا راهی می‌سازند یا راهی پیدا می‌کنند. شما به عنوان مدرس با خرید کلاس‌های مجازی ثمین از امکانات زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • گروه‌بندی شرکت‌کنندگان در کلاس

به عنوان مثال اگر تدریس موضوعات کمک درسی ریاضی انجام می‌دهید، می‌توانید شرکت‌کنندگان دوره‌های مختلف تحصیلی را در قالب گروه‌ها از یکدیگر جدا کنید. این تفکیک، فضای آموزش را برای دانش‌آموز رضایت‌بخش‌تر و برای شما منسجم‌تر خواهد کرد.

  • پخش محتوا

شما با خرید کلاس آنلاین ثمین، می‌توانید از ابزارهای کمک آموزشی ویدئو، عکس و آهنگ نیز استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید با شرکت‌کنندگان در کلاس به صورت عمومی چت کنید و حتی اگر نیاز هست تذکراتی را به صورت خصوصی از طریق چت برای آن‌ها ارسال نمایید.

  • حضور و غیاب و کنترل دانش‌آموزان

کلاس آنلاین خود را از طریق حضور و غیاب رسمیت ببخشید و مانند کلاس‌های حضوری آن را اداره کنید. هم‌چنین مدرس می‌تواند تمامی دسترسی‌ها و فعالیت‌های دانش‌آموزان را رصد و کنترل نماید.

مزایای کلاس آنلاین ثمین چیست؟

خرید کلاس آنلاین ثمین از چندین جهت به نفع اساتید و مدرسان خواهد بود.

  1. اول اینکه این کلاس‌های مجازی از پشتیبانی تمام وقت برخوردارند. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که کلاس شما در حال برگزاری است و با مشکلی مواجه شدید، دغدغه اینکه چگونه از وضعیت موجود رها شوید را نخواهید داشت. از طریق تلفن، ایمیل و چت به راحتی به کارشناسان وب‌سایت سمایاد دسترسی خواهید داشت و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل ایجاد شده، مرتفع خواهد شد‌.
  2. دوم اینکه با خرید کلاس آنلاین ثمین شما دسترسی به کلاس مجازی خواهید داشت که مبتنی بر بیگ بلو باتن طراحی شده است. اگر با این نرم‌افزار آشنایی ندارید، در توضیح کافی است بدانید که تمامی ویژگی‌هایی که در ذهنتان از یک کنفرانس ویدئویی استاندارد دارید، در این نرم‌افزار خلاصه می‌شود. بیگ بلو باتن را باید بهترین راه‌حل برگزاری کلاس‌های مجازی و وبینارها تلقی کرد که از مزایایی چون کیفیت صدا و تصویر، سرعت پخش، امنیت و کنترل استاد بر جزئی‌ترین فعالیت‌های کاربران، برخوردار است.
  3. سومین مزیت خرید کلاس آنلاین ثمین، سرعت دسترسی کاربران به کلاس، نحوه استفاده راحت از امکانات و میزان رضایت آن‌ها از خدمات است که اهالی فن از این موارد به عنوان تجربه کاربری و ریسپانسیو یاد می‌کنند. دانش‌آموزان و هنرجویان شما می‌توانند از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند به راحتی به کلاس‌ها دسترسی داشته باشند.
  4. و چهارمین مورد از مزایای خرید کلاس‌های مجازی ثمین، امکان برقراری ارتباط سامانه آن با سامانه‌های ثانویه است.

چگونه کلاس آنلاین بخریم؟

برای خرید کلاس آنلاین، کافی است به وب‌سایت سمایاد مراجعه کنید، از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب این مجموعه، پروژه‌های خود را مطرح نمایید و اقدام به برگزاری کلاس‌های مجازی کنید. با خرید کلاس‌های مجازی و وبینارهای ثمین از خدمات آموزش کامل نرم‌افزار، امکانات کاربردی و پیشرفته و پشتیبانی تمام وقت نیز بهره‌مند خواهید شد.

گفتنی است سامانه‌های مجموعه ثمین، کم‌ترین میزان قطعی را از زمان شروع فعالیت تا کنون داشته‌اند و به علت طراحی بر روی نرم‌افزار بیگ بلو باتن، عنوان یکی از محبوب‌ترین سیستم کلاس آنلاین در کشور را نیز از آن خود کرده‌اند.

خرید کلاس انلاین

نتیجه گیری و جمع بندی

در این مطلب طی توضیحاتی به چرایی و چگونگی کلاس‌های مجازی پرداختیم و بهترین مجموعه برای خرید کلاس آنلاین را با بیشترین امکانات و مزایا به شما معرفی کردیم. اگر کرونا، خانه‌نشینتان کرده است و تا امروز نمی‌دانستید که با خرید کلاس مجازی، می‌توانید از علم و هنر خود برای آموزش به دیگران و درآمدزایی استفاده کنید، کلاس‌های آنلاین ثمین این فرصت را برای شما به‌وجود آورده‌اند. کافی است به وب‌سایت نتیدیو سری بزنید و کلاس خود را راه‌اندازی کنید.

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.