درباره ما

درباره ثمین

مجتمع آموزشي و پژوهشي ثمين با قريب سي سال تجربه در ارائه ی خدمات مهندسي الكترونيک، كامپيوتر و صنايع آموزشي دستاوردهاي ارزشمندي را به جامعه علمي و آموزشي كشور تقديم نموده است . مجتمع ثمین با ارائه ی خدمات خود ازجمله طراحي و توليد بيش از چهارصد عنوان دوره‌هاي آموزشی و كتب درسی و آموزشي به صورت نرم‌افزارهاي چندرسانه‌اي و تعاملي در حوزه‌هاي مختلف علوم پايه ، علوم انساني ، علوم فني و مهندسي به صورت مالتي مديا و چندرسانه ای، طراحي و پياده‌سازي ده‌ها نرم‌افزار آموزشي از جمله نرم‌افزار مديريت يادگيري (LMS)، نرم‌افزارهاي كلاس مجازي، نرم‌افزار توليد و عرضه ی محتوا (نگار)، نرم‌افزار مركز آزمون، بيش از چهل افزونه براي توسعه سامانه مودل، شبيه سازي طراحي و ساخت شبيه ساز آزمايشگاهي به صورت فيلم‌هاي آموزشي و يا تعاملي، طراحی و ساخت كتاب‌هاي الكترونيكي پويا و … تلاش نموده حوزه آموزش را با فناوري‌هاي نوين كاملاً نزديك و از ابزارهاي نوين براي ارتقاي يادگيري در كشور استفاده نمايد .

درباره ثمین

ثمین در دوران کرونا

در طول دوران فراگيري كرونا كه كليه­ی مراكز آموزشي كشور رو به تعطيلي نهادن ثمین با توجه به تجربيات ارزنده خود در توليد زير ساخت‌ها و سامانه‌هاي نرم‌افزاري و توليد محتوای آموزشی به كمک سازمان‌هاي آموزشي كشور آمد و در طول مدت همه‌گيري كرونا قريب بيست هزار دانش‌آموز و فراگير كشور از مجموعه‌اي از خدمات و تجهيزات الکترونیکی و زیرساخت­های این مجموعه در قالب كلاس‌هاي مجازي، سامانه‌هاي مدیریت یادگیری و استفاده از محتواي آموزشي بهره‌مند شده‌اند.


حال پس از گذشت سه دهه فعاليت و تجربيات متنوع و ارزشمند مجتمع ثمین دستاوردهاي خود را در قالب مجموعه‌اي از نرم‌افزارها، افزونه­ها و زير ساخت‌هاي آموزش الکترونیکی در اختيار سازمان‌هاي آموزشي و آموزشگاه‌ها و مراكز آموزشي كشور قرار داده است. اميد است كه با استفاده از مجموعه اين تجربه و دستاوردها شاهد ارتقا هرچه بيشتر سطح علمي و آموزشي كشور عزيزمان باشيم.

لازم به ذکر است که این مجتمع آموزشي از چند سال قبل اقدام به طراحي و برگزاري دوره‌هاي مهارتي و تخصصي در زمينه كوچينگ و MBA با گرايش كاربرد ماركتینگ در خدمات آموزشي كوچينگ فردي و سازماني خدمات دیجیتال مارکتینگ، تجارت الکترونیک و همچنين دوره‌هاي تربيت معلم نموده است.


همکاران ما

مشتریان شرکت ثمین
0 +
مشتریان آموزش مجازی
0 +
تعداد سرور فعال
0 +
سال سابقه فعالیت
0

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

3/5 - (5 امتیاز)