mobile27

کلاس مجازی

ثمین

ویژگی های متمایـز

با راه اندازی سامانه یادگیری الکترونیکی ثمین از ویژگی های حرفه ای ثمین بهره مند شوید

آموزش کامل نرم‌افزار

آموزش نرم‌افزار به معلمین و مدیران هر مجموعه

پشتیبانی تیم مجرب

به محض بروز مشکل پشتیبانی در خدمت شما خواهد بود

کمترین میزان قطعی

کمترین قطعی با تهیه سرور های با‌کیفیت و نظارت کامل

امکانات پیشرفته

امکانات کاربردی و پیشرفته در کنار راحتی کار با نرم‌افزار

کلاس مجازی چیست؟

کلاس مجازی فضایی در اینترنت که از طریق آن می توان کلاس آنلاین برگزار نمود و هر کس در هر جای دنیا بتواند در آن شرکت نماید. کلاس مجازی بسیاری از قابلیت های کلاس حضوری را در خود دارد و البته در کنار ای قابلیت ها از امکانات ویژه تری مثل حذف بعد مسافت، امکان پخش ویدیو، تخته و دوربین، نظارت بهتر بر کاربران و ... برخوردار میباشد.

وبینار چیست؟

وبینار از نظر فنی تفاوت زیادی با کلاس مجازی ندارد و ماهیت برگزاری آن مثل یک سمینار می باشد، معمولا وبینار یک ارائه کننده دارد و بقیه مخاطب هستند و تنها می توانند از طریق تایپ سوال های خود را میپرسند و با ارائه کننده ارتباط برقرار میکنند. تفاوت عمده وبینار با کلاس مجازی این است که وبینار باید ظرفیت پذیرش کاربر خیلی بیشتری به نسبت کلاس مجازی را دارا باشد. چون در حقیقت وبینار جایگزین سمینار های حضوری شده است و نه کلاس های حضوری

کلاس مجازی و وبینار ثمین

از ابتدای شیوع کرونا و عملی شدن شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی عملا هیچ سمینار و یا کلاسی به شکل حضوری برگزار نشده است. و بهترین روش برای برگزاری کلاس ها در هر سطحی از آموزش کلاس های مجازی هستند که توانسته اند در این مدت کمک های شایانی به آموزش از راه دور بنمایند. کلاس مجازی ثمین، مبتنی بر بیگ بلو باتن طراحی شده است و امکان ارتباط یکپارچه با سامانه های مدیریت آموزش مثل مودل ،lms ثمین و ... را داراست. در صورت استفاده همزمان از سامانه یادگیری و کلاس مجازی ثمین به طور همزمان این دو سامانه به صورت یکپارچه و هماهنگ با یکدیگر کار خواهند کرد. و در کنار راحتی کار امکانات جدیدی مثل حضور غیاب خودکار و امکان گزارش گیری از آن را برای ما به ارمغان می آوردو. همینطور با استفاده از این دو سامانه به صورت یکپارچه دردسر های یادگیری و هدایت دانش آموزان و معلمان به سمانه های آموزشی را نیز از سر خود باز می کنید.

برخی امکانات وبینار و کلاس مجازی ثمین

این سامانه با در نظر گرفتن مخاطبان جامعه هدف خود به صورت کاملا کاربر پسند و با امکانات فراوان طراحی شده است که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

یکپارچگی با انواع سیستم ها

این سامانه امکان برقراری ارتباط با سامانه های ثانویه را دارد

کنترل و نظارت کامل

کنترل و نظارت همه دسترسی ها و امکانات دانش آموزان توسط معلم یا مدیر سیستم امکان پذیر است.

گروه بندی دانش آموزان

امکان ایجاد گروه بین دانش آموزان در یک کلاس وجود دارد.

حضور و غیاب

در صورت استفاده همزمان با سامانه LMS ثمین قالیت حضور و غیاب برای کلاس ها در دسترس خواهد بود.
netedu-bigbluebutton2

پشتیبانی تمام وقت

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما به صورت تلفنی، چت آنلاین و ...

پخش محتوا

امکان پخش ویدیو، آهنگ، عکس و ... در این سامانه وجود دارد.

امکان چت آنلاین

امکان چت آنلاین به صورت خصوصی و عمومی در حین برگزاری کلاس وجود دارد.

ریسپانسیو و کاربر پسند

با تلاش هایی که در جهت کاربر پسند کردن این سامانه شده است، کاربران با هر وسیله ای مثل کامپیوتر های شخصی، موبایل های هوشمند، تبلت ها و... می توانند به سیستم متصل شوند و هیچ مشکلی نخواهند داشت.