بایگانی پیام ال ام اس

افزونه بایگانی پیام

افزونه بایگانی پیام ، یکی دیگر از افزونه های مکمل LMS است که به صورت اختصاصی توسط گروه فنی سمایاد طراحی شده است . این ماژول برای گزارش گیری از پیام های ارسالی کاربران سیستم به تفکیک روز ، نام ارسال کننده و دریافت کننده و متن ارسالی میباشد .
افزونه بایگانی پیام و ماژول های دیگر سمایاد تنها قابل نصب و استفاده در سامانه ال ام اس نت ایدیو می باشند و فقط در صورتی که کاربر lms سمایاد باشید می توانید از آنها استفاده کنید . ماژول های ال ام اس راحتی و کاربری بهتری برای شما هنگام استفاده از ال ام اس ایجاد می‌کنند .

هر کسی به تناسب نیاز خود ، به ماژول مورد نظر خود نیاز دارد . اگر شما به دلایل مختلف ، به ماژول بایگانی پیام نیازمند هستید ، با ما همراه باشید .

افزونه بایگانی پیام

افزونه بایگانی پیام چیست؟

این افزونه، برای ذخیره پیام های رد و بدل شده در فضای پلتفرم آموزش مجازی ال ام اس استفاده می‌شود . با نصب ماژول بایگانی پیام ال ام اس می‌توانید امکانات مختلفی داشته باشید .

با استفاده از این افزونه و گزارش گیری از پیام ها ، اگر زمانی نیاز داشته باشید که به وسیله ی پیام های کاربران سوالات متدوال آنها را بازیابی کنید و به بررسی و پاسخ آنها بپردازید ، میتوانید کیفیت کلاس ها و جلسات خود بالا ببرید . از همه مهم تر ، شما می‌توانید با گزارش گیری این پیام ها ، افرادی را که با توجه و به صورت کامل در جلسات و یا کلاس های شما حضور دارند را شناسایی کرده و برنامه های خاصی را برای این افراد در نظر بگیرید .

 

 

برای خرید افزونه های تکمیلی LMS تماس بگیرید

افزونه بایگانی پیام در کلاس مجازی

همانطور که می‌دانید ، امروزه بسیاری از برنامه ها و کلاس ها و حتی جلسات رسمی در بستر فضای مجازی و نرم افزار های مختلفی برگزار می‌شوند . یکی از به نام ترین این نرم افزار ها ، ال ام اس است . سامانه ال ام اس به صورت کلی به معنی پایگاه آموزش داده است . این پایگاه ها تا چند سال پیش، صرفا برای تحصیل استفاده می‌شدند اما به واسطه کرونا ، آموزش مجازی به صورت وسیعی گسترش پیدا کرد.

با دانستن همه این موارد ، ال ام اس (مودل ) ، مانند تمام نرم افزار های دیگر ضعف هایی دارد که این ضعف ها توسط ماژول ها یا افزونه های اختصاصی طراحی شده برای آن پوشش داده می‌شود . پس به صورت کلی این افزونه یا ماژول ها برای راحتی کاربر طراحی می‌شوند.

در این افزونه، پیام های ارسالی کاربران سیستم به تفکیک روز و تاریخ، نام ارسال کننده و دریافت کننده و متن ارسالی وجود خواهد داشت.

بایگانی پیام lms

موارد استفاده افزونه بایگانی پیام

  • مدرسه

این افزونه ، برای مدارس به این شکل به شما کمک خواهد کرد که بتوانید به راحتی به صحبت های دانش آموزان خود دسترسی داشته و بتوانید آن ها را آنالیز کرده و برنامه ریزی کنید. همچنین، جایی برای ایجاد مشکلات در کلاس ها نخواهد بود زیرا شما به صورت کامل همه چیز را نظارت خواهید کرد. و در نهایت برای ارائه برنامه های خاص و پیدا کردن فضا های ضعف های دانش آموزان نیز بسیار مناسب به حساب می‌آید.

  • مدرسین مجازی

مدرسین دوره ها، می‌توانند این پیام ها را ذخیره کرده تا بتوانند سوالات بهتری برای دوره خود ایجاد کنند. همچنین، رضایت های دانش آموختگان نیز در این پیام ها وجود داشته و می‌توان از آن ها به عنوان رضایت مشتریان استفاده کرد.

  • مدیران شرکت ها

برای مدیرانی که جلسات خود را به صورت آنلاین و به شکل کلاس های مجازی برگزار می‌کنند، افزونه بایگانی پیام، بسیار مناسب است. از طریق این افزونه می‌توان به کارمندان مسئولیت پذیر دسترسی یافت. همچنین، بخش هایی از جلسه که به صورت متنی منتقل شده است نیز توسط این ماژول، ثبت و ضبط خواهد شد.

آموزش کار با افزونه بایگانی پیام

در ابتدا بعد از نصب برای تنظیم اولیه وارد قسمت پیکربندی بلوک می شویم.

زمان ذخیره سازی پیام ها

برای استفاده از این افزونه باید قبل از هر کاری بازه زمانی مورد نظر خود را وارد کنید . به دلیل اینکه ممکن است پیام های زیادی در سامانه رد و بدل شود و همچنین برای جلوگیری از بروز اختلالات احتمالی در سرور ها ، حداکثر بازه زمانی انتخابی شما نباید بیشتر از 5 روز باشد .

پیکربندی بایگانی

حال می توانیم با زدن بر روی دکمه ی دریافت فایل بایگانی پیام ها ، فایل اکسل مربوط به بازه زمانی را دریافت میکنیم .

ذخیره پیام ها

شما با سمایاد، ماژول های مختلفی برای خود و راحتی در کارتان خواهید داشت. سمایاد مسیر یادگیری را برای هر مشتاقی ساده خواهد کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر، با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

Rate this post
برچسب ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.