افزونه تکثیر مدال

افزونه تکثیر مدال LMS

افزونه تکثیر مدال یکی از افزونه های تکمیلی ال ام اس است که به صورت اختصاصی توسط سمایاد طراحی شده است . میتوان از این ماژول برای تکثیر یک مدال مشخص انتخاب شده توسط مدیر در تمام دروس و یا دروس و کلاس مشخص استفاده کرد .

با ما همراه باشید تا بیشتر با این افزونه آشنا شوید .

ماژول تکثیر مدال

سیستم مدیریت یادگیری

LMS که مخفف learning management system است یک سامانه آموزشی آنلاین می باشد . از این سامانه میتوان برای آموزش آنلاین و برگزاری کلاس مجازی در مدارس ، سازمان ها و … استفاده کرد . محبوبیت این پلتفرم آموزشی به دلیل کاربری آسان و محیط همه پسند آن است .

سمایاد به منظور افزایش سطح کاربری ال ام اس برای کاربران ( چه دانش آموزان و چه مدیران ) افزونه ها و ماژول های تکمیلی متعددی طراحی کرده است . افزونه تکثیر مدال یکی از این ماژول های تکمیلی می باشد . کاربران ال ام اس ثمین میتوانند در صورت نیاز به هر کدام از ماژول ها ، آن را سفارش دهند تا بر سامانه آنها نصب و اضافه گردد .

افزونه تکثیر مدال چیست؟! 

یکی از قابلیت های ال ام اس، این است که شما می‌توانید در آن به دانش آموزان نمره یا اصطلاحا امتیاز دهید. این قابلیت یک محدودیت بزرگ دارد و این محدودیت این است که شما نمی‌توانید به راحتی مدال و امتیاز دهی را انجام دهید و نیازمند این هستید که برای هر دانش آموز به صورت جدا یک مسیر ثابت را در هر درس طی نموده و امتیاز دهی را تک به تک انجام دهید.

با نصب افزونه تکثیر مدال این مشکل به صورت کامل برای شما رفع خواهد شد . تکثیر مدال به مدیر و مدرس این امکان را میدهد تا بتواند در تمام دروس یا دروس خاص به انتخاب خود برای هر دانش آموز ، به امتیاز دهی پرداخته و سطح دانش آموز به صورت کامل با این نمره دهی ها مشخص کند .

 

 

برای خرید افزونه های تکمیلی LMS تماس بگیرید

موارد استفاده از افزونه تکثیر مدال

این افزونه بیشتر در فضا های درسی و مدارس مورد نیاز است . به طور در شرایطی که استاد نیازمند به امتیازدهی برای دانش آموزان است . برای سایر مدرسین و مدیران که ممکن است این افزونه را برای برگزاری دوره های خود ال ام اس را انتخاب کنند نیز مناسب باشد .

مدال دهی

نحوه ی استفاده از افزونه تکثیر مدال

این بلوک برای تکثیر یک مدال در تمامی درس ها و یا درس ها خاص استفاده می شود و پس از نصب در صفحه میز کار ، بلوک تکثیر مدال را اضافه می کنیم .

بلوک تکثیر مدال

حال در یک درس مدال هایی که میخواهیم سراسری شوند را مطابق قبل تعریف میکنیم 

مشخصات مدال

ستون ورژن را خالی می گذاریم و در خط آخر توصیف مقدار عددی ارزش این مدال را وارد می کنیم و
تصویر و بقیه مشخصات خواسته شده را وارد می کنیم .

به طور مثال :

تنظیمات مدالها

حال در میز کار در بلوک تکثیر مدال وارد قسمت تکثیر می شویم .

ویرایش مدالها

و فرم زیر باز میشود

ویرایشگر تکثیر مدال

در قسمت بالایی لیست درس هایی که میخواهیم این مدال به آنها اضافه شود را انتخاب میکنیم و در صورتی که میخواهیم این مدال به تمامی دروس اضافه شود کافیست تیک مربوطه را انتخاب کنیم .
در قسمت پایین مدال هایی که می خواهیم به دروس انتخاب شده اضافه شوند را انتخاب می کنیم و مانند قسمت بالا در صورتی که می خواهیم تمامی مدال های تعریف شده به دروس مورد نظر اضافه شوند . کافیست تیک مربوطه را انتخاب کنیم و در انتها ذخیره تغییرات را کلیک می کنیم

حال مدال های مورد نظر در دروس انتخابی اضافه شده اند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه های دیگر سمایاد و یا  نحوه خرید و راه اندازی افزونه ها با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

Rate this post
برچسب ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.