سشطززززز-min

گام به گام با بهترین روش استفاده از ال ام اس (lms)

گام به گام با بهترین روش استفاده از سامانه lms در آموزش

سامانه ال ام اس یکی از محبوب‌ترین و معتبر‌ترین سامانه‌هایی می‌باشد که همه‌ی امکانات مورد نیاز برای آموزش در بستر اینترنت را در اختیار شما قرار می‌دهد. با بهره مندی از این سامانه می‌توانید در یک فضای ایمن و راحت به آموزش و یادگیری بپردازید. اگر می‌خواهید با ال ام اس و بهترین روش استفاده از ال ام اس آشنا شوید، بهتر است با ما همراه باشید.

انتخاب سیستم ال ام اس باید به صورتی باشد که همه‌ی افراد امکان استفاده از این سامانه را داشته باشند و نحوه استفاده از آن را بدانند.

بهترین روش استفاده از ال ام اس

قبل از آشنایی با بهترین روش استفاده از ال ام اس، بهتر است با برخی از ویژگی‌های یک ال ام اس خوب آشنا شوید:

  • یک ال ام اس خوب، محیط ساده و کاربر پسندی دارد.
  • صدا و تصاویر با بهترین کیفیت تبادل می‌شوند.
  • پشتیبانی قوی دارد.
  • با بهره مندی از این سامانه می‌توانید یک ارتباط دوطرفه داشته باشید و با فراگیران و اساتید در ارتباط باشید.
  • فضای مناسبی را برای نوشتن در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • امکان برگزاری آزمون آنلاین در آن وجود دارد.
  • اشتراک گذاری فایل‌ها به راحتی انجام می‌شود.
  • می‌توانید نظرسنجی‌های مختلفی انجام دهید و با نظرات مختلف افراد به خوبی آشنا شوید و …

محیط ال ام اس کاملا ساده و راحت می‌باشد و امکان استفاده از آن برای همگان وجود دارد. البته توجه داشته باشید که قبل از استفاده از ال ام اس بهتر است با ویژگی‌ها و کاربردهای آن به خوبی آشنا شوید.

با مزایای LMS آشنا شوید.

آشنایی با بهترین روش استفاده از ال ام اس:

بدون شک همه‌ی افراد به بهترین روش استفاده از ال ام اس فکر می‌کنند و می‌خواهند به بهترین نحو از این سامانه و قابلیت‌های آن استفاده کنند.

اگر بهترین روش استفاده از ال ام اس را فراگیرید و از ال ام اس به خوبی استفاده کنید، می‌توانید به بهبود موفقیت دانش آموزان کمک کنید و تعداد فراگیران خود را روز به روز بیشتر کنید.

سامانه LMS

حال شما را با چند نکته مهم آشنا می‌کنیم که استفاده از سامانه ال ام اس را بهینه می‌کند و می‌توان گفت که بهترین روش استفاده از ال ام اس می‌باشد:

در ضمن به مهم ترین نکات هنگام خرید LMS توجه کنید.حالا اون نکات چیه؟

1. پیگیری آسان کارهای آموزش مجازی:

بهترین روش استفاده از ال ام اس، پیگیری آسان کارهای آموزش مجازی می‌‌باشد. توجه داشته باشید که پیگیری و تنظیم برنامه‌ها فقط با وجود یک سیستم مدیریت قوی امکان پذیر است و برای پیگیری کارهای سامانه باید از یک ابزار مناسب استفاده کنید.

توجه داشته باشید که سامانه محبوب ال ام اس به فراگیران آموزش آنلاین کمک می‌کند که زمان خود را به درستی مدیریت کنند و با وظایف خود به خوبی آشنا شوند. در این صورت به راحتی می‌توانند کارهای خود را انجام دهند.

با انتخاب یک سامانه ال ام اس استاندارد و مناسب می‌توانید پیشرفت‌های بدست آمده و مقدار باقی مانده محتوای تدریس مجازی را مشخص کنید و با داشتن یک برنامه منظم کارهای خود را انجام دهید.

اگر می‌خواهید از بهترین روش استفاده از ال ام اس بهره مند شوید، بهتر است یک زمان مشخص برای پایان دوره‌ها در نظر بگیرید. به این صورت می‌توانید دوره‌ها را در زمان مشخص به پایان برسانید و انگیزه افراد را چند برابر کنید.

2. همبستگی سامانه ال ام اس با رسانه‌های اجتماعی:

اگر می‌خواهید به مخاطبان گسترده دسترسی داشته باشید و از بهترین روش استفاده از ال ام اس بهره مند شوید، باید از قابلیت همبستگی با رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید.

هنگامی که افراد مختلف، دوره‌های یادگیری مجازی خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، ارتباط‌های بین اساتید و فراگیران بیشتر خواهد شد. در این صورت امکان برقراری ارتباط و پرسش و پاسخ در زمینه موضوعات درسی و کلاس‌های مجازی، به وجود می‌آید.

به اشتراک گذاشتن دوره‌های یادگیری آنلاین در انجمن‌های مختلف و بسترهای گوناگون اینترنتی، آگاهی فراگیران را افزایش می‌دهد و به صورت غیر مستقیم مخاطبان بیشتری با دوره‌های آنلاین شما آشنا می‌شوند و روز به روز به تعداد آن‌ها افزایش می‌یابد.

اگر نحوه استفاده از ال ام اس را به خوبی یاد بگیرید، به راحتی می توانید کارهای خود را انجام دهید و از قابلیت‌های مختلف این سامانه بهره مند شوید.

همانطور که گفته شد ال ام اس قابلیت‌های فراوانی دارد که برای استفاده از آن‌ها باید از بهترین روش استفاده از ال ام اس بهره مند شوید.

3. مشخص کردن میزان پیشرفت فراگیران در ال ام اس:

با بهره مندی از بهترین روش استفاده از ال ام اس، می‌توانید نمرات دانش آموزان و دانشجویان و سطح پیشرفت آن‌ها را مشخص کنید و به صورت آنلاین در اختیار آن‌ها قرار دهید.

با استفاده از این سامانه قدرتمند می‌توانید بازخوردهای فوری را دریافت کنید و عملکرد خود را با توجه به بازخوردها مشخص کنید.

سامانه محبوب ال ام اس این امکان را به شما می‌دهد که بر پیشرفت فراگیران نظارت داشته باشید و برای این کار به باز کردن زبانه‌های جدید مرورگر نیاز نخواهید داشت. با توجه به این ویژگی ال ام اس، امکان تجزیه و تحلیل کلاس‌های آنلاین توسط مدیریت وجود دارد و آموزش‌ها بازدهی بیشتری خواهند داشت.

4. امکان دسترسی نامحدود به  کتابخانه‌های الکترونیکی در ال ام اس:

اگر از بهترین روش استفاده از ال ام اس بهره مند شوید، امکان دسترسی نامحدود شما به کتابخانه‌های الکترونیکی ال ام اس وجود دارد. فراگیران با بهره مندی از این ویژگی ال ام اس می‌توانند ابهامات خود را به راحتی برطرف کنند و جواب سوالات خود را پیدا کنند.

بهتر است در سامانه ال ام اس فضایی برای جستجوی کلمات و اصطلاحات  اختصاصی دوره‌های آنلاین وجود داشته باشد که افراد با مراجعه به آن بتوانند به راحتی ابهامات خود را برطرف کنند. علاوه بر این بخش بهتر است یک بخش دیگر هم باشد که توضیحات کاملی در مورد اصطلاحات جدید در آن وجود داشته باشد. به این صورت فراگیران با مراجعه به این بخش می‌توانند با اصطلاحات جدید به خوبی آشنا شوند و ابهامات خود را برطرف کنند.

اگر فراگیران اصطلاحات سخت را چند بار بخوانند و مرور کنند، درک بهتری از آن‌ها خواهند داشت و به راحتی می‌توانند آن‌ها را یاد بگیرند.

5. سازگاری با انواع صفحه نمایش گوشی همراه:

سامانه ال ام اس خوب و استاندارد به سامانه‌ای گفته می‌شود که به راحتی در سیستم‌ها و گوشی‌های مختلف به نمایش گذاشته شود. با بهره مندی از بهترین روش استفاده از ال ام اس، می‌توانید یک ال ام اس حرفه‌ای داشته باشید و با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود، در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

گاهی اوقات ممکن است فراگیران با مشکل مواجه شوند و به هر دلیلی از سیستم خود دور باشند، در این صورت تنها گزینه‌ای که وجود دارد، تلفن همراه آن‌ها می‌باشد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که یک سامانه ال ام اس حرفه‌ای، متناسب با طیف گسترده‌ای از صفحات نمایش طراحی می‌شود و هیچ محدودیتی ندارد.

به این صورت فراگیران در هر شرایطی می‌توانند از آموزش‌های آنلاین بهره مند شوند و طبق برنامه پیش بروند و از بهترین روش استفاده از ال ام اس، بهره مند شوند.

سازگاری با انواع صفحه نمایش گوشی همراه

فراگیران می‌توانند پلتفرم مورد نظر خود را انتخاب کنند و با استفاده از آن در کلاس‌های مختلف شرکت کنند و به یادگیری بپردازند. با استفاده از ال ام اس، یادگیری هرگز متوقف نمی‌شود و در هر زمان و هر مکانی می‌توانید از آن استفاده کنید و به یادگیری بپردازید.

6. قابلیت ارسال پیام:

 با بهره مندی از بهترین روش استفاده از ال ام اس، می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. سامانه ال ام اس حرفه‌ای باید فضایی برای چت داشته باشد که اساتید و فراگیران بتوانند با یکدیگر در ارتباط باشند. با بهره مندی از این قابلیت، از حواس پرتی فراگیران جلوگیری می‌شود و تمرکز آن‌ها بالا می‌رود. به این صورت آموزش‌ها بازدهی بالایی خواهند داشت.

برقرای ارتباط بین اساتید و فراگیران، علاوه بر ایجاد یک محیط صمیمی باعث می‌شود که فراگیران مشکلات و سوالات خود را به راحتی مطرح کنند و مشکلات درسی خود را حل کنند.

این قابلیت باعث می‌شود که همه‌ی گفتگوها  و دوره‌های آنلاین در یک مکان ذخیره شوند و در صورت نیاز می‌توانید از آن‌ها بهره مند شوید.

LMS

7. در نظر گرفتن پاداش برای تکمیل دوره:

بهترین روش استفاده از ال ام اس، در نظر گرفتن یک پاداش مشخص برای گذراندن دوره‌ها می‌باشد. همانطور که می‌دانید همه‌ی افراد از گرفتن هدیه خوشحال می‌شوند و حس خیلی خوبی خواهند داشت.

با این وجود می‌توانید یک هدیه یا طرح تخفیفی برای گذراندن دوره‌ها در نظر بگیرید و یک عامل انگیزشی برای فراگیران ایجاد کنید. به این صورت با شور و اشتیاق بیشتری در دوره‌ها شرکت می‌کنند و آموزش‌ها بازدهی بهتری خواهند داشت.

با انتخاب سامانه محبوب ال ام اس و بهینه کردن آن، می‌توانید از بهترین روش استفاده از ال ام اس بهره مند شوید و یک سامانه حرفه‌ای و استاندارد داشته باشید.

همانطور که می‌دانید استفاده از آموزش‌های مجازی بسیار رایج شده است و همه‌ی افراد از این آموزش‌ها استفاده می‌کنند. اما گاهی اوقات نرم افزارها با مشکل مواجه می‌شوند و امکان ارسال فایل و شرکت در کلاس‌ها وجود ندارد. با انتخاب یک سامانه متناسب می‌توانید با خیالی راحت در کلاس‌ها شرکت کنید و محتوای مورد نظر خود را به راحتی ارسال کنید.

سامانه ال ام اس بهترین گزینه برای شما به شمار می‌رود.

 

افکارتان را باما در میان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد! تمامی موارد الزامی با * نشانه گزاری شده اند.