خرید ماژول های تکمیلی LMS

امروزه افزونه ها و ماژول های تکمیلی در کنار هر نرم‌افزاری به بازار عرضه می‌شوند. این ماژول ها در جهت تکمیل خدمات نرم‌افزار ها استفاده شده و می‌توانند طیف مخاطبان آن نرم‌افزار را افزایش دهند.
در مورد نرم‌افزار های اوپن سورس یا باز متن، شرکت ها و یا اشخاص مختلف که حتی ارائه دهنده اصلی نرم‌افزار هم نیستند می‌توانند به صورت مستقل یا آزاد خدمات نرم‌افزار را تکمیل کنند.
شرکت ثمین به عنوان ارائه دهنده سیستم های آموزشی سمایاد تا کنون تعداد زیادی ماژول و افزونه‌ی تکمیلی برای نرم افزار های تحت سرویس خود مثل مودل طراحی، تولید و روانه بازار نموده است.

افزونه های ال ام اس

نقش افزونه ها در ال ام اس

یکپارچگی یکی از مهم ترین نیاز های امروز مراکزی است که به سمت آموزش الکترونیکی و از راه دور قدم برداشته اند. اینکه از چند نرم افزار و سامانه مختلف برای گرفتن خدمات مورد نظر بهره ببرید، کنترل منابع سیستمی و انسانی برای شما بسیار سخت خواهد شد. ثمین با تولید افزونه ها و ماژول های مورد نیاز سامانه مودل تمام نیاز ها شما و حتی بیش از آنرا در اختیار شما قرار می‌دهد.

تماس با ثمین

ویژگی های ما

راه اندازی مدرسه اینترنتی

راه اندازی مدرسه اینترنتی کامل به همراه تمامیه امکانات ویژه یک مدرسه اینترنتی

قابلیت تعریف تکلیف

معلمین و اساتید می توانند برای دانش آموزان و دانشجویان تکلیف قرار دهند و آن ها پس از انجام آپلود نمایند

کاملا ریسپانسیو

اساتید و معلمان و دانشجویان و دانش آموزان می توانند با موبایل وارد کلاس شوند و به راحتی از امکانات مدرسه اینترنتی استفاده کنند

آزمون مجازی

دانش آموزان و اساتید می توانند از دانش آموزان و دانشجویان آزمون تستی یا تشریحی بگیرند

طراحی وبسایت اختصاصی

هر مدرسه یا دانشگاه یک وبسایت اختصاصی و مدرن برای خود دارد

پنل کاربری اختصاصی

با پنل ثمین دانش آموزان و دانشجویان به راحتی به دروس خود و تکالیف و آزمون ها دسترسی دارند

تماس با ثمین